Jdi na obsah Jdi na menu
 


Zdenek Hoffmann zhodnotil sezónu 2010/2011

 

 
 
Hodnocení
přípravka mladší „A“ (ročník 2002)
 
Za trenérský tandem Pavel Řidký a Zdenek Hoffmann zhodnotil sezónu PŘEBORNÍKA OFS Přerov Zdenek Hoffmann.
 
1. Jak jste se ve své soutěži umístili a jste spokojen se sezónou 2010-2011?
Skončili jsme první, po vcelku vyrovnané podzimní části jsme na jaře dominovali a s velkým náskokem vyhráli titul okresního přeborníka ve své kategorii.
 
2. Které hráče svého mužstva by jste chtěl za uplynulý ročník vyzvednout?
Byl bych špatný trenér, kdybych týmový úspěch stavěl na jednotlivcích. Takže vyzdvihuji všechny, kteří se zapojili, všichni hráči odvedli maximum a co je nedůležitější, mají touhu a chuť se zlepšovat.
 
3. Jak by jste zhodnotil sílu svých soupeřů v soutěži?
V těchto mládežnických kategoriích se výkonnost jednotlivých mužstev odvíjí od mnoha aspektů, tradičně nejvíc nás potrápili hráči Přerovských družstev.
 
4. Chystají se v mužstvu během letní přestávky nějaké hráčské změny (příchody a odchody)?
Ano, k ročníku 2003 se připojí stabilní hráči M.Helešic a T.Čagan, v závěru sezony s náma začali trénovat dva nový hráči. Samozřejmě rádi uvítáme každého zájemce našeho ročníku 2002.
 
5. Nastanou nějaké změny také ve vedení mužstva?
Pokud výbor FO a komise mládeže nerozhodne jinak, měla by i příští sezonu u tohoto družstva působit dvojice Pavel Řídký, Zdeněk Hoffmann.
 
6. Od kdy a jak máte s mužstvem naplánovanou přípravu na nový ročník?
Přípravu zahájíme v první dekádě srpna, 17.8. odjedeme na soustředění do Valašské Bystřice a potom již bude následovat klasický týdenní tréninkový mikrocyklus až do začátku sezony.
 
7. Co očekáváte od svého mužstva v sezóně 2011-2012?
Vzhledem k absolutně nesmyslným regulím jsme celou sezonu odehráli 7+1, finále v Přerově jsme hráli 4+1, pokud bychom postoupili jako vítězové, hráli bychom o postup 5+1, takže očekávám hlavně adaptaci těchto malých kluků na menší rozměr hřiště a s tím spojený počet hráčů v poli. V této kategorii nelze něco od chlapců očekávat, dle mého názoru jde jen o to doufat a věřit, že se budou v tréninkovém a herním procesu seberealizovat.
 
8. Jak se díváte na schválenou reorganizaci mládežnické kopané u nás?
Všechno ukáže čas, mám na to svůj názor, nelze ale reorganizovat mládež na stejné úrovni ve vrcholových klubech a klubech výkonnostních. Systém který je nyní nastaven budou jedni kritizovat a druzí chválit.