Jdi na obsah Jdi na menu
 


8.5.2012 - turnaj Petřkovice

9. 5. 2012

 

 
 
VENKOVNÍ TURNAJ
 
II.ROČNÍK TURNAJE O POHÁR STAROSTY PETŘKOVIC
 
Pořadatel: FC BANÍK OSTRAVA (02)
 
Úterý 8.5.2012
 
Místo konání: tráva – FC Odra Petřkovice
 
Kategorie: „U11“ Starší přípravka 2001 a mladší
 
24 mužstev, 5+1
1x13min. ve skupině, 1x15min. o umístění
 
 
Naše zápasy ve skupině „B“:
 
SK Hranice (02) – FC Baník Ostrava „A“ (02) 0:0
 
SK Hranice (02) – MFK Havířov  0:0
 
SK Hranice (02) – SK Spartak Hulín 2:1
Branky: Kunovský, Hapala
 
SK Hranice (02) – FK Čadca (SK) 0:2
 
SK Hranice (02) – ŠSK IR-Progres Bílovec 2:1
Branky: Králík, Šostok
 
Konečná tabulka skupiny „B“:
 
1.
FC Baník Ostrava „A“ (02)
5
3
2
0
8:4
11
2.
FK Čadca (SK)
5
3
1
1
10:4
10
3.
MFK Havířov
5
2
2
1
7:5
8
4.
SK Hranice (02)
5
2
2
1
4:4
8
5.
SK Spartak Hulín
5
0
2
3
5:13
2
6.
ŠSK IR-Progres Bílovec
5
0
1
4
3:7
1
 
 
Konečná tabulka skupiny „A“:
 
1.
FC Odra Petřkovice
5
4
0
1
12:5
12
2.
ŠK Juventus Žilina (02-SK)
5
3
2
0
7:3
11
3.
SK Kravaře
5
3
0
2
10:5
9
4.
SK Šenov
5
1
2
2
7:11
5
5.
FK Fotbal Třinec (02)
5
1
1
3
9:11
4
6.
TJ Ludgeřovice
5
0
1
4
3:13
1
 
 
Konečná tabulka skupiny „C“:
 
1.
FC Vítkovice 1919 (02)
5
4
1
0
12:4
13
2.
FC IRP Český Těšín
5
4
0
1
11:4
12
3.
Městský FK Frýdek-Místek (02)
5
1
3
1
12:10
6
4.
Slezský FC Opava (02)
5
1
2
2
7:10
5
5.
FK Slavia Orlová-Lutyně
5
1
2
2
6:9
5
6.
Sokol Vřesina
5
0
0
5
5:16
0
 
 
Konečná tabulka skupiny „D“:
 
1.
1.Valašský FC
5
5
0
0
20:4
15
2.
FK Raven Považská Bystrica (SK)
5
3
0
2
18:10
9
3.
TJ Smilovice
5
3
0
2
9:7
9
4.
MFK OKD Karviná (02)
5
2
0
3
13:13
6
5.
FK Slavia Opava
5
2
0
3
8:12
6
6.
FC Baník Ostrava „B“ (02)
5
0
0
5
0:22
0
 
 
Naše zápasy o celkové umístění:
 
Skupina o 9.-16.místo:
 
SK Hranice (02) – SK Kravaře 3:2
Branky: Samiec, Králík, Hoffmann
 
Skupina o 9.-12.místo:
 
SK Hranice (02) – MFK OKD Karviná (02) 1:3
Branka: Samiec
 
o 11.místo:
 
SK Hranice (02) – MFK Havířov 3:0
Branky: Pak, Václavík, Samiec
 
 
Konečné pořadí:
 
1.
FK Raven Považská Bystrica (SK)
2.
1.Valašský FC
3.
FK Čadca (SK)
4.
FC Baník Ostrava „A“ (02)
5.
FC Vítkovice 1919 (02)
6.
ŠK Juventus Žilina (02-SK)
7.
FC Odra Petřkovice
8.
FC IRP Český Těšín
9.
MFK OKD Karviná (02)
10.
Slezský FC Opava (02)
11.
SK Hranice (02)
12.
MFK Havířov
13.
Městský FK Frýdek-Místek (02)
14.
SK Šenov
15.
TJ Smilovice
16.
SK Kravaře
17.
FK Slavia Opava
18.
FK Fotbal Třinec (02)
19.
FK Slavia Orlová-Lutyně
20.
TJ Ludgeřovice
21.
SK Spartak Hulín
22.
FC Baník Ostrava „B“ (02)
23.
ŠSK IR-Progres Bílovec
24.
Sokol Vřesina
 
 
Turnaje se zúčastnili:
 
Hapala O., Hoffmann D., Králík O.,
Kunovský D., Lév M., Pak V.,
Pánek O., Rada D., Samiec J.,
Šostok M. a Václavík A.
 
Trenéři: Hoffmann, Řidký